Etiopia

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Etiopia

Nieruchomości na sprzedaż w Etiopii

Etiopia w Rogu Afryki to kraj o poszarpanym i pozbawionym dostępu do morza terytorium.

Graniczy na północy z Erytreą, na północnym wschodzie z Dżibuti, na wschodzie z Somalią, na zachodzie z Sudanem i Sudanem Południowym, a na południu z Kenią.

Etiopia jest drugim co do wielkości krajem afrykańskim, a wzrost jej populacji zachęca rząd do inwestowania w infrastrukturę i rynek nieruchomości, próbując przyciągnąć zagranicznych inwestorów zainteresowanych zakupem nieruchomości na sprzedaż w Etiopii.

Ostatnio banki rządowe zdecydowały się dołączyć do rynku finansowego, ale tylko w sektorze budownictwa komercyjnego.

Jeśli jesteś zainteresowany przeprowadzką i szukaniem nieruchomości na sprzedaż w Etiopii, możesz znaleźć różne możliwości, szczególnie w nowych osiedlach mieszkaniowych, w tym w budynkach mieszkalnych; osiedla mieszkaniowe, przede wszystkim w Addis Abebie i okolicznych miastach; mieszkania mieszkalne i nowe działania domowe.

Najlepszymi miejscami do szukania nieruchomości na sprzedaż w Ethipia są Adama City, Dire Dawa, Axum, Mekelle i Addis Ababa

Miasto Adama jest bardzo popularnym centrum transportu i znajduje się bardzo blisko stolicy Addis Abebie.

Dire Dawa jest we wschodniej Etiopii i jest ważnym ośrodkiem dla wielu grup etnicznych w kraju.

Axum jest bardzo popularny wśród archeologów, z ruinami starożytnych grobowców i jest pierwszym chrześcijańskim królestwem na świecie.

Mekelle jest idealnym miejscem dla osób poszukujących nieruchomości na sprzedaż w Etiopii, ponieważ jest to największe miasto na północy Etiopii, jest centrum gospodarczym, kulturalnym i politycznym.

Addis Abeba to tętniące życiem centrum biznesowe, oferujące różnorodne usługi luksusowe i atrakcje turystyczne.

 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB